Bethesda ujawnia datę premiery gry „DOOM Eternal: The Ancient Gods, Part Two”

Bethesda opublikowała zwiastun drugiego dodatku do gry DOOM Eternal – The Ancient Gods, Part Two.

The Ancient Gods, Part Two, epickie zwieńczenie sagi DOOM Slayera oraz drugi dodatek kampanii do docenionego przez krytyków DOOM Eternal, pojawi się w sprzedaży już 18 marca na PC, Xbox One, PlayStation 4 i Stadia. 

The Ancient Gods. część druga jest finałem wyprawy Slayera, która rozpoczęła się w DOOM (2016). Sprawdźcie, jak kończy się jego krucjata przeciwko Piekłu, w zwieńczeniu o niewiarygodnej skali i jeszcze większych konsekwencjach.

Udało ci się przeciwstawić bogom i obudzić pradawne zło. Teraz pora zgromadzić rozproszone armie strażników, rozpocząć oblężenie ostatniego bastionu sił piekielnych, przebić się przez mury fortecy i zmierzyć z samym Mrocznym Panem. Na szali ważą się losy wszechświata.

W nowym dodatku, podobnie jak w pierwszym, gracze odwiedzą nowe, rozmaite lokacje.

Zmierz się z armiami Piekieł w zupełnie nowych miejscach. Od ruin starożytnych osad strażników i kosmicznych cudów Włóczni Świata przez zniszczone, zarośnięte miasto na Ziemi kryjące tajemniczą bramę, po ostatni bastion Mrocznego Pana, chroniony imponującymi murami i napędzany zaawansowaną technologią.

Jak zapowiadają twórcy — w grze nie zabraknie także nowych przeciwników.

Przygotuj się do walki z nowymi, zabójczymi wariantami demonów, w tym potężnym nowym opancerzonym baronem, dzielnym kamiennym diablikiem, jadowitym przeklętym łowcą i zombiakiem, wrzaskunem, który po śmierci oddaje swoją moc pobliskim demonom. 

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Popularne w tym tygodniu