Benedict Cumberbatch potwierdza kolejne dokrętki do sequela „Doctor Strange”

Niedawno data premiery sequela filmu Doctor Strange została przesunięta, a teraz wygląda na to, że w planach są kolejne dokrętki.

W trakcie wywiadu w programie Today, wcielający się w tytułową rolę aktor Benedict Cumberbatch potwierdził, że dokrętki do filmu zaczną się w listopadzie i grudniu.

Z pewnością nieprzypadkowo informacja ta pojawiła się nie tak długo po ogłoszeniu opóźnienia premiery Doctor Strange in the Multiverse of Madness – pierwotnie produkcja miała zadebiutować 25 marca 2022 roku, obecnie ustalono, że do kin ma trafić 6 maja 2022 roku.

Przypomnijmy, że sequel Doctor Strange określany jest jako pierwszy horror w Marvel Cinematic Universe. W swoich rolach powrócą nie tylko Cumberbatch, ale i Elizabeth Olsen jako Wanda Maximoff – oczekuje się, że jej pojawienie się w filmie ma powiązać Doctora Strange’a z wydarzeniami z seriali WandaVision oraz Loki, a także tymi z nadchodzącego obrazu Spider-Man: No Way Home.

Na ekranie zobaczymy także Chiwetela Ejiofora jako Mordo, Benedicta Wonga jako Wonga i Rachel McAdams jako doktor Christine Palmer.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu