Ben Stiller wyreżyseruje film „Londyn”

0
Oscar Isaac — amerykański aktor gwatemalsko-kubańskiego pochodzenia, ponownie zgodził się powrócić do gatunku science-fiction. Znany z ról między innymi Poego Damerona z przeboju Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy i Nathana z Ex-Machiny tym razem zagra w adaptacji opowiadania Londyn autorstwa popularnego twórcy kryminałów Joego Nesbø. Za kamerą stanie Ben Stiller. Szczegóły fabuły na razie nie są znane. Scenariusz pisze nagrodzony Oscarem za Forresta Gumpa Eric Roth.

To nie pierwsze podejście realizatorskie Stillera. Komediowy aktor dał się już poznać jako utalentowany reżyser między innymi dramatu więziennego w odcinkach Ucieczka z Dannemory z Patricią Arquette i Benicio del Tor. Efekt? Dwanaście nominacji do Emmy, telewizyjnych odpowiedników Oscarów, wliczając te najważniejsze – za najlepszy serial dramatyczny, reżyserię i główne role.

Londyn będzie również ponownym spotkaniem Rotha i Isaaca. Laureat Oscara napisał scenariusz do nadchodzącego kinowego przeboju science-fiction Dune, w którym bohater Gwiezdnych Wojen gra jedną z główniejszych ról.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.