Ben Affleck powróci do roli Batmana w „Aquaman 2”!

Informację potwierdził sam Jason Momoa. 

Jason Momoa niedawno udostępnił post w mediach społecznościowych z podpisem, który wielu ludzi uważa za to, że Batfleck powrócił. Przez długi czas przyszłość filmu była nie do końca pewna.

Pierwszy film Aquamana, który przewyższył oczekiwania wielu, w czasie, gdy wiara w DCEU była na najniższym poziomie. Produkcja filmu rozpoczęła się bardzo krótko po premierze pierwszego i wydaje się, że główne zdjęcia zostały wykonane od stycznia 2022 roku.

Dlaczego więc film jeszcze się nie ukazał? W marcu 2022 Warner Bros. dostosował harmonogram wydań w związku z trwającym wpływem Covid. Jednak 28 lipca Jason Momoa zamieścił zdjęcie Bena Afflecka i jego samego w studiach Warner Bros.

Wspomniane zdjęcie możecie zobaczyć poniżej:

https://www.instagram.com/p/CgkrXB6P8Qi/?utm_source=ig_embed&ig_rid=ccae199d-45a6-4649-9db8-cea99ae63903

Aktor powiedział wcześniej, że „nie chce już robić filmów IP” i powszechnie zakładano, że jego pojawienie się w The Flash będzie oznaczało jego ostatni występ jako Batman w filmie Warner Bros.

Technicznie rzecz biorąc, nadal może, ponieważ Aquaman i Zaginione Królestwo mają być w kinach przed The Flash po tym, jak ten film był wielokrotnie opóźniany.

Szczegóły fabuły wciąż pozostają skąpe, więc tak naprawdę nie możemy powiedzieć, jaką rolę odegra w historii Aquamana i Zaginionego Królestwa. Dowiemy się, kiedy film pojawi się w kinach 17 marca 2023 roku.

ŹródłoSceen Crush
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu