Będzie 6 sezon serialu „Czarne Lustro”!

Produkcja powraca, tylko czy jesteśmy gotowi na to, co przygotują twórcy? 

Minęły prawie trzy lata od premiery piątego sezonu dramatu dystopijnego w serwisie streamingowym w czerwcu 2019 r., ale źródła wskazują, że nadchodzi nowa seria antologii „Czarne lustro”, a casting jest obecnie w toku.

Chociaż szczegóły dotyczące konkretnych historii są trzymane pod kluczem, Variety rozumie, że sezon 6 będzie miał więcej odcinków niż sezon 5, który składał się z zaledwie trzech części i wystąpili w nim Andrew Scott, Anthony Mackie, Yahya Abdul-Mateen II, Topher Grace i Miley Cyrus.

Źródło bliskie produkcji mówi Variety, że ostatni sezon ma jeszcze bardziej kinowy wymiar, a każda część jest traktowana jako osobny film. Jest to oczywiście zgodne z ostatnimi sezonami „Czarnego lustra”, dla których odcinki zwykle przekraczały 60 minut i miały niewiarygodnie wysokie wartości produkcyjne.

Nowy sezon „Black Mirror” pojawia się jako pierwszy od czasu, gdy twórca Charlie Brooker i jego partnerka kreatywna Annabel Jones opuścili firmę producencką House of Tomorrow, wspieraną przez Endemol Shine Group, w styczniu 2020 roku. para założyła sklep pod nowym szyldem produkcyjnym Broke and Bones, a Netflix szybko zainwestował w firmę poprzez mega-transakcję, w ramach której nabywa części firmy w ciągu pięciu lat, za sumę, która może osiągnąć 100 milionów dolarów.

ŹródłoVariety
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu