„Batwoman” – wiemy, kto zagra Victora Zsasza w 2. sezonie

Jak donosi portal Entertainment Weekly, obsadzono rolę Victora Zsasza w nadchodzącym drugim sezonie serialu Batwoman.

Tę postać mogliśmy już oglądać w innej produkcji ­– Ptakach Nocy, gdzie odegrał ją Chris Messina. Wcześniej jeszcze w roli Zsasza wystąpili Anthony Carrigan w Gotham oraz Tim Booth w Batmanie – Początku z 2005 roku.

Teraz pałeczkę przejmie Alex Morf, którego możemy kojarzyć z występów w Daredevilu, Mindhunterze czy Gotham (wcielał się tam w rolę szefa gangu, Sykesa). Dołączy on do Javicii Leslie, która zastąpi Ruby Rose w tytułowej roli Batwoman.

Przypomnijmy, że twórcy serialu zapowiadają zmiany w drugim sezonie. Kreacja głównej postaci ma być bowiem inna – Leslie odegra nie Kate Kane, a Ryan Wilder – bohaterkę sympatyczną, ale i nieco nieokrzesaną oraz niechlujną, a więc w niczym nie przypominającą wcześniejszej protagonistki. Wilder będzie pełna skrajności, o duszy buntowniczki i niechowająca swojej orientacji. Nie zaprezentuje stereotypowej superbohaterki, a osobę omylną, czasem oschłą, jednocześnie pełną pasji i namiętności.

Batwoman powróci z drugim sezonem w 2021 roku na kanale CW.

Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co brytyjskie. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu