„Battlefield 2042” beta nadchodzi. Podano wymagania sprzętowe

Battlefield 2042 to najnowsza produkcja studia DICE, na którą czekają fani sieciowych gier FPS. Deweloper w końcu ujawnił, kiedy ukaże się wyczekiwana przedpremierowa beta.

Battlefield 2042 to prawdopodobnie najważniejsza premiera w tym roku dla wszystkich fanów gier FPS. Gra ma zadebiutować 19 listopada 2021 r. na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Aczkolwiek deweloperzy obiecali graczom, że będą mogli przetestować grę przed premierą w ramach beta testów.

Niestety, do niedawna nie było żadnych oficjalnych informacji na temat tego, kiedy zostanie ona udostępniona. Jednak Electronic Arts w końcu ujawniło, że beta testy odbędą się w dniach 6-10 października od godziny 9:00 czasu polskiego i o tej również się zakończą.

W tym czasie gracze będą mogli sprawdzić mapę Orbital (Kosmodrom), 4 specjalistów, system progresu i serwery dla 128 osób.

Warto zauważyć, że w pierwszych dwóch dniach będą mogli uczestniczyć osoby, które złożyły zamówienia przedsprzedażowe lub są aktualnie członkami usługi EA Play (dostępny także w usłudze Xbox Game Pass Ultimate), a pliki gry będzie można pobrać już 5 października od godziny 9:00.

Jest to ważne z uwagi na podane wymagania sprzętowe, które nie są niskie, o czym możecie się przekonać poniżej.

Battlefield 2042 - wymagania sprzętowe

Co ciekawe, udostępniono także schematy sterowania dla PC, PlayStation 5 oraz Xboksa Series X|S.

Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu