„Battlefield 2042” – nowe spojrzenie na Battlefield Portal

Battlefield Portal to raptem jeden tryb, będący integralną częścią gry Battlefield 2042. Jednak możliwości, jakie daje sprawiają, że dla wielu fanów jest to najważniejszy element nowej strzelanki od DICE.

Battlefield 2042 zaoferuje graczom różne atrakcje. Główną jest oczywiście możliwość gry na nowych siedmiu mapach mieszczących 128 osób. Jednak starsi fani bardziej czekają na to, aby móc sprawdzić moduł Battlefield Portal, który został zapowiedziany jakiś czas temu i pozwoli wrócić na ulubione mapy z gier Battlefield 1942, Battlefield Bad Company 2 i Battlefield 3 oraz trybów: Szturm, Każdy na Każdego, Drużynowy Deathmatch, Podbój i Duży Podbój.

Już 12 listopada serwery zostaną zaludnione przez pierwszych szczęśliwców, dlatego DICE udostępniło nowy fragment rozgrywki z wyczekiwanego trybu Battlefield Portal i szczegółową instrukcję jak z niego korzystać.

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu