„Batman” znów wstrzymany – Robert Pattinson z pozytywnym wynikiem na koronawirusa

Warner Bros. potwierdziło w czwartek, że produkcja została wstrzymana po pozytywnym wyniku testu członka załogi, ale nie potwierdził tożsamości osoby. Vanity Fair po raz pierwszy poinformowało, że Pattinson był tym, który miał koronawirusa.

Studio odmówiło komentarza na temat tego, czy Pattinson zaraził się wirusem; przedstawiciel aktora nie odpowiedział od razu na prośbę o komentarz.

W zależności od czasu, ile zajmie czasu kwarantanna i regeneracja aktora, wstrzymanie produkcji może być kosztowną propozycją. The Batman z Robertem w roli głównej miał dopiero siedem tygodni do kręcenia, kiedy w marcu musieli wyłączyć kamery z powodu pandemii.

Ponieważ produkcja Batmana została wstrzymana, Warner Bros. odroczyło jego kinową premierę i planuje teraz pokazać film na dużym ekranie 1 października 2021 roku.

ŹródłoVariety
Joanna Janik
Joanna Janik
Do bólu zakochana w grach wideo, kolekcjonerka gier, konsol i wszelkich gadżetów z nimi związanych. Fanka marvelowego uniwersum, rysownik z przypadku i niedoszły fotograf spełniający się na Instagramie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu