Barbara Gordon wybrana

Serial Titans, który u nas można obejrzeć na Netflixie, ma spore grono widzów. Nie jest to słodka opowieść o superbohaterach ratujących świat, podobna do tych, które serwuje nam stacja The CW. Tutaj mamy gęstszą oraz mroczniejszą atmosferę, poważniejszą i z większą ilością posoki.

Wiadomo już, że powstanie trzeci sezon produkcji. Jeśli jeszcze nie widzieliście poprzednich dwóch, macie ku temu okazję. Zwłaszcza że obsada nowej odsłony rozrasta się. Właśnie ogłoszono, kogo zobaczymy w trzecim sezonie Titans.

Obsadzono rolę znanej z komiksów Barbary Gordon, córki komisarza Jamesa Gordona. W postać bohaterki DC wcieli się Savannah Welch. W serialu Barbara będzie panią komisarz w policji Gotham. Bohaterka była Batgirl, jednak po jednej z walk Jokera, podczas której przeciwnik ją postrzelił, została sparaliżowana i obecnie porusza się na wózku.

Na komisariacie ma ciepłą posadkę, choć ściganie bandytów nie należy do łatwych. Sprawy jednak jeszcze bardziej się skomplikują, gdy do Gotham wróci Dick Grayson.

Źródłovariety.com
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu