Barbara Białowąs – reżyserka „365 dni” nakręci kolejny romans

Po 365 dniach Barbara Białowąs zaangażowała się w kolejny projekt filmowy. Tym razem w planach jest zekranizowanie międzynarodowego bestsellera erotycznego Vanessy Fewings pod tytułem Wyzwanie.

Głowna bohaterka, Mia, znajduje się w trudnej, życiowej sytuacji. Chociaż pracuje w dwóch miejscach, po opłaceniu rachunków za leczenie macochy, zostaje jej niewiele pieniędzy na życie. Dlatego postanawia aplikować o posadę recepcjonistki w prestiżowym klubie BDSM, Enthrall. Tam właśnie zakochuje się we właścicielu placówki.

Nie mogłabym sobie wyobrazić lepszej reżyserki do zekranizowania mojej powieści. Dzieli ze mną tę samą wizję filmowej adaptacji i wiem, że fani mojego książkowego cyklu będą oszołomieni!

– zachwyca się polską reżyserką autorka Wyzwania.

Powieść Vanessy Fewings Wyzwanie to pierwsza część z ośmiotomowego cyklu erotycznego Świat, którego nie znasz. Książka w Polsce ukazała się nakładem Wydawnictwa Sekret (imprint Wydawnictwa Świat Książki).

Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu