„Balan Wonderworld” – nowy zwiastun z okazji premiery gry

Cenega, oficjalny partner firmy Square Enix w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością przypomina, że dziś premierę ma platformowa gra akcji – Balan Wonderworld

Balan Wonderworld gracze będą odkrywać kapryśną krainę Wonderworld wraz z gwiazdami, Leo i Emmą. Z pomocą enigmatycznego mistrza Balana gracze muszą pomóc przywrócić równowagę w sercach dwunastu niespokojnych dusz, usuwając Negati, fizyczne przejawy zmartwienia i innych negatywnych emocji.

Aby to osiągnąć, gracze będą skakać, wspinać się, latać, rozbijać i nie tylko, eksplorując wiele unikalnych obszarów, zbierając ponad 80 unikalnych kostiumów, które zapewniają specjalne moce, aby pomóc im po drodze. Przygodę można przeżyć w trybie dla pojedynczego gracza oraz ze znajomym w trybie kooperacji na kanapie, gdzie razem możecie łączyć kreatywne zdolności kostiumowe, aby pokonać wrogów i uratować sytuację.

Tytuł jest dostępny na konsole PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Nintendo Switch w polskiej (tekstowej) wersji językowej.

Cechy gry Balan Wonderworld:

Wonderworld istnieje w sercach i wyobraźni ludzi

Opowieść ta rozgrywa się w fantastycznej krainie Wonderworld; miejscu, gdzie szczęśliwe i pozytywne wspomnienia ludzi mieszają się z ich obawami i negatywnością.

Leo i Emma ruszają do Wonderworld za tajemniczym klaunem Balanem i rozpoczynają wyprawę, aby znaleźć to, co jest dla nich ważne.

Zanim wrócą do świata realnego, najpierw muszą odzyskać zagubioną równowagę w swoich sercach… 

Ponad 80 różnych kostiumów daje ci tyle akcji, ile zechcesz!

Gwiazdy show mogą używać mocy mieszkańców Wonderworld, zakładając ich kolorowe kostiumy – do wypróbowania jest ich ponad 80!

Uderzaj wrogów, chodź w powietrzu, zatrzymaj czas lub manipuluj różnymi obiektami… kiedy zakładasz nowy kostium, możliwości są niemal nieskończone.  

Dwóch legendarnych twórców łączy siły!

Zapraszamy, zapraszamy! Podziwiaj fabularne osiągnięcia Square Enix, w cudownym świecie, pełnym akcji, stworzonym przez legendarnego Nakę Yujiego.

Po raz pierwszy od 20 lat, Naka Yuji i Oshima Naoto łączą siły i tworzą zespół BALAN COMPANY. Firma koncentruje się na produkcji gier akcji i korzysta z usług zawodowców od wideo i muzyki, zatrudnionych w firmie i działających niezależnie.

Dwuosobowy lokalny tryb współpracy

Cieszcie się fantastyczną przygodą w lokalnym trybie współpracy dla dwóch osób – jeden gracz kontroluje Leo, a drugi Emmę. Współpracujcie i łączcie umiejętności dwóch różnych kostiumów, które na pewno otworzą dla was nowe ścieżki podczas wyprawy do Wonderworld!

Grę Balan Wonderworld zamówisz w sklepach internetowych z grami, m.in.:

 

 

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu