Aż trzy nowe pozycje z serii „Fortnite” już do kupienia w przedsprzedaży!

Gdy już zdobędziesz wszystkie nowości książkowe Fortnite’a, nie zapomnij zawiesić na ścianie nowego kalendarza na nowy rok!

fortniteOficjalny przewodnik Fortnite. Gdzie jest Jonesy? Polowanie na łupy

Czy godziny gry w Fortnite udoskonaliły twoje umiejętności polowania i plądrowania? Dzięki oficjalnemu przewodnikowi Fortnite Epic Games możesz przetestować swój sokoli wzrok! Odnajdź wszystkie stroje z Battle Royale, przedmioty i pomysłowe niespodzianki, które kryją się w tych dziesięciu niezwykłych grafikach. Uważaj! Jest tu mnóstwo podstępnych pułapek, które mogą oszukać nieostrożnych graczy.

Oficjalny przewodnik Fortnite. Niezbędnik

Zamierzasz dać nura z busa bojowego? A co dalej? Jaką masz strategię przetrwania?

Ten zupełnie nowy podręcznik Epic Games obejmuje wszystkie podstawy i ujawnia kluczową wiedzę potrzebną do wygranej. Zabierze cię w podróż przez ulepszenie strategii drużynowej, przeszlifowanie technik bitewnych, poprawienie budowania i jak najlepsze wykorzystanie broni i przedmiotów, które można znaleźć na wyspie.

Niezależnie czy dopiero zaczynasz, czy jesteś już weteranem, Oficjalny Niezbędnik Fortnite pomoże ci wyostrzyć umiejętności i napędzi cię na drodze do Królewskiego Zwycięstwa. 

Oficjalny przewodnik Fortnite. Nadzwyczajna księga zagadek

Znasz się na fortnite jak mistrz?

Ta oficjalna księga zagadek Epic Games, zawierająca setki pytań o pięciu poziomach  trudności, wypełniona jest po brzegi  testami, sprawdzającymi twoją  znajomość Battle Royale w Fortnite. Nieważne czy gra stanowi dla ciebie  nowość, czy jesteś w niej starym wygą, te zagadki pozwolą uzupełnić wiedzę i zapewnią wiele godzin zabawy.

Oficjalny kalendarz 2022

Pokaż jak bardzo kochasz grę Fortnite, która przebojem podbiła świat. Zawieś na swojej ścianie ten starannie wykonany kalendarz, w którym znajdziesz niesamowite grafiki z Twojej ulubionej gry.

Ten wyjątkowy kalendarz zawiera zupełnie nowe grafiki z kultowej gry Fortnite od Epic Games, które ozdobią ścianę każdego prawdziwego fana Fortnite.

W kolorowym, błyszczącym kalendarzu znajdziecie dużo miejsca do zapisywania planów na czas, w którym akurat nie gracie w FORTNITE!

Kalendarz Fortnite 2022 to obowiązkowe wyposażenie dla każdego fana FORTNITE, który chce być jeszcze lepiej zorganizowany.

Kalendarz FORTNITE 2022:
– Dwanaście wyjątkowych, oficjalnych grafik od Epic Games
– Wymiary (złożony) 30,5 cm x 30,5 cm (61 cm wysokości pojedynczej karty po otwarciu).
– Widok miesięczny.
– Drukowany na papierze wysokiej jakości, z otworem ułatwiającym zawieszenie.
– Oficjalnie licencjonowany produkt Epic Games.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu