„Avatar: Legenda Aanga” – znamy obsadę serialu aktorskiego Netflixa

Zapanowała moda na tworzenie aktorskich wersji popularnych i lubianych animacji. Nie inaczej jest w przypadku Avatara, którym zajmie się Netflix. Podano właśnie obsadę.

Po odejściu od projektu twórców oryginalnej animacji, wiele fanów zaczęło mieć wątpliwości co do tego czy Netflix poradzi sobie z odpowiednią adaptacją serii na wersję aktorską. Wygląda na to jednak, że włodarze nie zamierzają zrezygnować z tego pomysłu. Właśnie ogłoszono nazwiska aktorów, którzy wcielą się w główne postaci.

W głównej roli zobaczymy jedenastoletniego Gordona Cormiera. Dołączą do niego Kiawentiio jako Katara, Ian Ousley jako Sokka oraz Dallas Liu jako Zuko.

Dodatkowo, Netflix potwierdził, że nowy zespół kreatywny będzie dowodzony przez Alberta Kima, który obejmie również stanowisko showrunnera, scenarzysty i producenta wykonawczego. W osobistym liście do fanów Kim zaznaczył, że położy silny nacisk na autentyczność i reprezentację.

Na chwilę obecną nie wiemy jeszcze, kiedy Avatar zadebiutuje.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu