Augustine Frizzell wyreżyseruje „Niewidzialne życie Addie LaRue”

Niewidzialne życie Addie LaRue to najnowsza powieść V.E. Schwab. Historia ukazała się w Polsce nakładem Wydawnictwa We Need YA w lutym 2021 roku, podbijając serca wielu czytelników.

Autorka V.E. Schwab potwierdziła na swoim koncie na Facebooku, że Niewidzialne życie zostanie zekranizowane, a za kamerą zasiądzie Augustine Frizzell. Wraz z mężem, Davidem Lowery, pracuje ona obecnie nad scenariuszem. Dalsze szczegóły produkcji, jak obsada czy data premiery, nie są jeszcze znane.

Niewidzialne życie Addie LaRue opowiada o przygodach młodej kobiety, która zawiera faustowski pakt z diabłem, by uniknąć niechcianego aranżowanego małżeństwa. Od tego dnia staje się „niewidzialna” – nikt nie jest w stanie jej zapamiętać, gdy już zniknie z jego pola widzenia.

Autorka potwierdza także ekranizacje innych powieści: Mroczniejszy odcień magii zobaczymy w formie filmu, z kolei Miasto duchów – w formie serialu.

GrafikaBooktopia
Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu