„Atypowy” – data premiery finałowego sezonu + zdjęcia

Wszyscy fani serialu Atypowy ucieszą się na wieść o dacie premiery finałowego sezonu produkcji. Netflix opublikował informacje oraz zdjęcia.

W ostatniej serii Sam próbował odnaleźć się na studiach, jednocześnie utrzymując relacje z Zahidem i Paige. Z kolei Casey odkrywała swoją seksualność, a Doug i Elsa dalej pracowali nad małżeństwem.

Atypowy to historia Sama – osiemnastolatka z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, szukającego miłości i niezależności. Bohater wyrusza w emocjonalną podróż mającą na celu odkrycie swojego „ja”, a reszta jego rodziny musi radzić sobie ze zmianami zachodzącymi w ich własnych życiach oraz spróbować znaleźć odpowiedź na pytanie o to, co to znaczy być „normalnym”.

Atypowy powróci z czwartym sezonem 9 czerwca.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

1 komentarz

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu