„Artemis Fowl” już niedługo dostępny dla polskich widzów

Disney + wciąż czeka na swoją polską premierę, a wielu niecierpliwie przebiera nóżkami w oczekiwaniu na nią. Oficjalne źródła mówią o wejściu tej platformy na nasz rynek w roku 2021, jednak nieoficjalnie coraz częściej słyszy się głosy, iż może to być już pod koniec tego roku. Na szczęście na możliwość obejrzenia Artemis Fowl nie będziemy musieli tak długo czekać.

Artemis Fowl to film którego scenariusz został oparty na serii powieści autorstwa Eoina Colfera o tym samym tytule. Bohaterem opisywanych w książkach wydarzeń jest niezwykły nastolatek, spadkobierca fortuny w skład której wchodzą bezcenne zabytkowe artefakty.

W wersji Disneya Artemis jest swego rodzaju geniuszem szkolonym do tego, by być wybitnym znawcą i poszukiwaczem dzieł sztuki jak jego ojciec. Jednak czy tym właśnie jest Artemis Fowl senior? Jakie tajemnice skrywa rodzinna posesja? I do czego tak naprawdę trenowany był całe życie Artemis Fowl II? Czy uda mu się rozwikłać zagadkę nagłego zaginięcia ojca, oczyścić go z zarzutów bycia złodziejem, oraz zapobiec utraty majątku? I jaki związek z tym wszystkim mają wróżki? Tak, wróżki.

Na te wszystkie pytania będziemy mogli poznać odpowiedzi już niedługo. Wysokobudżetowa produkcja w reżyserii Kennetha Brangha ze scenariuszem Conora McPhersona i Hamisha McColla, która miała trafić do kin z racji na panującą sytuację udostępniona została na platformie streamingowym Disneya. I do tej pory dostępna była jedynie na niej. Serwis ten jednak niedostępny jest nadal w wielu krajach. W tym w Polsce.

Mimo to polscy widzowie będą mieli szansę poznać filmowe losy Artemisa, bowiem od 1 sierpnia umożliwi nam to HBO GO, które zakupiło tymczasowe prawa do dystrybucji Artemis Fowl na swoim kanale.

Źródłonaekranie.pl
Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu