„Archive 81” – trailer nowego paranormalnego serialu Netflixa

Netflix opublikował oficjalny zwiastun swojego nowego thrillera Archive 81. Premiera jeszcze w tym miesiącu.

Produkcja będzie oryginalną historią, luźno opartą na podcaście o tym samym tytule.

Fabuła prześledzi losy archiwisty Dana Turnera, który podejmuje się zlecenia odzyskania materiału z kolekcji taśm wideo z 1994 roku. W trakcie rekonstruowania pracy dokumentarystki Melody Pendras, bohater zostaje wciągnięty w śledztwo, które ta prowadziła w sprawie niebezpiecznego kultu. W miarę rozwoju historii, dziejącej się w dwóch liniach czasowych, Dan powoli zaczyna mieć obsesję na punkcie odkrycia tego, co stało się z Melody. Mężczyzna jest przekonany, że może ją uratować przed tragicznym końcem, jaki spotkał ją 25 lat temu.

W głównej roli w Archive 81 wystąpi nominowany do nagrody Emmy Mamoudie Athie. Na ekranie partnerować mu będą Dina Shihabi, Martin Donovan, Matt McGorry, Julia Chan, Evan Jonigkeit i Ariana Neal.

Premierę Archive 81 zaplanowano na 14 stycznia.

ŹródłoComingsoon
GrafikaIndie Wire
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu