Anthony Mackie w głównej roli i jako producent w netflixowym obrazie „The Ogun”

Anthony Mackie ponownie łączy siły z Netflixem. Po występie w drugim sezonie Modyfikowanego węgla, thrillerze Point Black oraz Czarnym lustrze, aktor weźmie udział w kolejnej produkcji streamingowego giganta.

Film The Ogun skupia się na Xavierze Rhodesie (w tej roli Mackie), który zabiera nastoletnią córkę do Nigerii, by znaleźć lekarstwo na jej bardzo rzadką chorobę genetyczną. Jednak gdy dziewczyna zostaje porwana, bohater rozpoczyna szaleńcze poszukiwania, trafiając między innymi do kryminalnego podziemia. Musi znaleźć córkę, zanim będzie za późno, a by to zrobić, jego siła zostanie wystawiona na próbę.

Anthony Mackie nie tylko zagra główną rolę, ale i zasiądzie na krześle producenckim, obok Jasona Michaela Bermana. Scenariusz wyszedł spod pióra Madison Turner. Nie wybrano jeszcze reżysera The Ogun, nie podano także jeszcze pozostałych nazwisk w obsadzie.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu