Aniplex Online Fest powraca latem 2021 roku

Aniplex Online Fest, wirtualny festiwal anime, debiutował w lipcu zeszłego roku i okazał się ogromnym sukcesem, zbierając ponad 800 tysięcy widzów z całego świata. Amerykański oddział Aniplex oficjalnie zapowiedział kolejną edycję i zaprezentował (niepełną) listę tytułów, o których ma być mowa w trakcie imprezy.

Wedle informacji na oficjalnej stronie eventu, Aniplex Online Fest 2021 rozpocznie się o 3:00 polskiego czasu w dniu 4 lipca (niedziela). Transmisja na żywo dostępna będzie w serwisie Youtube w językach angielskim i japońskim.

Organizatorzy zapowiedzieli panele poświęcone jednym z najpopularniejszych franczyz studia Aniplex:

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Miecz Zabójcy Demonów),
  • Sword Art Online the Movie -Progressive- Aria of a Starless Night,
  • projektowi anime wokół gry mobilnej Fate/Grand Order,
  • projektowi na dziesiątą rocznicę debiutu Puella Magi Madoka Magica w japońskiej telewizji, Puella Magi Madoka Magica Side Story.

Szczegółowe informacje o planowanych atrakcjach nie są jeszcze znane. Można jednak oczekiwać prelekcji podobnych do tych z 2020 roku. W ramach zeszłorocznej edycji Aniplex Online Fest zorganizowano panele poświęcone animacjom studia, spotkania z muzykami wykonującymi utwory do animowanych produkcji oraz nocny maraton anime.

Poniżej możecie obejrzeć krótki zwiastun wydarzenia. Rozważacie dołączenie do tej wirtualnej imprezy?

Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu