„Animal” – nowa data premiery – 18 marca!

Informujemy o zmianie daty premiery filmu „Animal” na 18 marca. Nowe obostrzenia epidemiologiczne, które będą obowiązywać od 15 grudnia, skłoniły nas do zmiany terminu premiery.

Nowa data jest tuż przed pierwszym dniem wiosny, który przypada na 21 marca. Mamy nadzieję, że będzie to świetna okazja dla młodych widzów, całych rodzin oraz grup szkolnych, do których w dużej mierze kierujemy ten film, aby bezpiecznie odwiedzić kino i uczestniczyć w tej wspaniałej filmowej lekcji ekologii.

„Animal” w reżyserii Cyrila Diona to pozycja, którą powinno się obejrzeć na dużym ekranie, zarówno ze względów estetycznych, jak i z uwagi na bardzo emocjonalną narrację.Film skupia się na Belli i Vipulanie – dwójce nastolatków oddanych sprawie ochrony zwierząt. Ich działaniom towarzyszy Jane Goodall, znana na całym świecie prymatolog, zajmująca się badaniami nad szympansami.

W obliczu zagrożenia, które naukowcy określają jako „szóste masowe wymieranie” – w ciągu ostatnich 40 lat zniknęło 60% żyjących na Ziemi kręgowców oraz 80% europejskich owadów latających, Jane, Bella i Vipulan zabiorą nas w podróż po całym świecie, aby pomóc nam zrozumieć, dlaczego zwierzęta giną i co możemy zrobić, żeby odwrócić tę śmiertelną tendencję.
Nasi bohaterowie wyruszają w podróż, aby spotkać się z niesamowitymi ludźmi, którzy podejmują konkretne działania w celu ochrony lub przywrócenia gatunków zwierząt. Będą przyglądali się wielu inspirującym inicjatywom, począwszy od działań lokalnych, aż po ambitne projekty na dużą skalę.

W polskiej wersji językowej – Krystyna Czubówna.

Partnerami filmu są WWF, Stowarzyszenie Otwarte Klatki, Polski Klub Ekologiczny, Ogrody Zoologiczne, biblioteki oraz Centra Doskonalenia Nauczycieli.

GrafikaBest Film
Patrycja Szustak
Patrycja Szustak
Jest najprawdziwszym hobbitem, który kocha wszelkie zwierzęta, a najbardziej koty (jakby mogła wybrać swoje kolejne wcielenie, zostałaby grubym kotem). Przemieniła swój pokój w bibliotekę, na niekorzyść pleców mężczyzn, którzy musieli wnosić te wszystkie książki. Jej wzrost ułatwia zawinięcie się w kokon i oglądanie filmów oraz seriali całymi dniami. Lubi dobrą kawę, jednak jest zbyt leniwa, żeby ją zaparzyć.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu