Amy Poehler w zwiastunie „Moxie”

Netflix opublikował oficjalny zwiastun produkcji Moxie, w której zobaczymy znaną między innymi z serialu Parks & Recreation aktorkę Amy Poehler.

Vivian (w tej roli Hadley Robinson) to pozornie nieśmiała szesnastolatka, która od zawsze wolała się nie wychylać. Ale kiedy pojawia się nowa uczennica (Alycia Pascual-Pena), zmusza ją ona do przeanalizowania wcześniej ignorowanego, toksycznego zachowania innych kolegów i koleżanek, szalejących w jej liceum. Vivian zdaje sobie sprawę, że ma dość. Zainspirowana buntowniczą przeszłością swojej matki (w tej roli Amy Poehler), dziewczyna anonimowo zaczyna wydawać publikację „Moxie”, by ujawniać stronniczość czy niewłaściwe zachowanie w szkole. Jej działania nieoczekiwanie sprawiają, że powstaje nowy ruch społeczny.

W samym centrum rewolucji, Vivian będzie próbowała zawrzeć nowe przyjaźnie z innymi dziewczynami i sojusznikami, patrząc daleko poza licealne kluby i podziały.

Film oparto na powieści autorstwa Jennifer Mathieu, o tym samym tytule. Reżyserią zajęła się Amy Poehler, a w obsadzie znaleźli się również Lauren Tsai, Patrick Schwarzenegger, Nico Hiraga, Clark Gregg, Charlie Hall i inni.

Premierę filmu na Netflixie zaplanowano na 3 marca.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu