„Among us. Zdrajca między nami” Laura Rivière – zapowiedź książki

Co byście powiedzieli na nową pozycję od Wydawnictwa Nowa Baśń? Szykuje się czytelnicza uczta! Niebawem swoją premierę będzie miał tytuł Among us. Zdrajca między nami. Już teraz książka jest w przedsprzedaży.

Popbookownik objął pozycję swoim patronatem.

„Among us. Zdrajca między nami” Laura Rivière – zapowiedź książkiCZERWONY JEST SUS!

Dziesięciu astronautów, a wśród nich jeden zdrajca, który chce ich wyeliminować…

Witamy na pokładzie najbardziej niebezpiecznego statku w kosmosie!

Praca młodego astronauty V. na statku patrolowym jest bardzo spokojna. Jego lista obowiązków podzielona jest na wspólne posiłki w mesie i rutynowe czynności: weryfikację instalacji elektrycznej, regulację teleskopów oraz czyszczenie filtrów tlenowych. Jednak gdy w tajemniczych okolicznościach w ambulatorium zostaje zamordowany jeden z astronautów, a kolejny – w polu siłowym, wtedy zaczyna się prawdziwy koszmar. Sytuacja staje się nieprzewidywalna, a szanse na przeżycie zmieniają się z sekundy na sekundę. Zdrajca wślizgnął się między członków załogi, dobrze się ukrywa, knuje intrygi i kłamstwa, atakuje w najmniej spodziewanych momentach, ostatecznie zamierzając ich zabić co do jednego!

Złap klimat i zanurz się w tej fascynującej, wywołującej nieustanne dreszcze emocji historii fan fiction na podstawie niekwestionowanego światowego hitu Among Us!

Tytuł oryginalny: Among us. Un traître dans l’espace

Tłumacz: Patrycja Masłowska

Stron: 240

Format: 135x205mm

Wydanie: I

Oprawa: miękka

ISBN: 978-83-8203-118-8

Książkę można zakupić w przedsprzedaży TUTAJ.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

1 komentarz

Popularne w tym tygodniu