Amber Heard zostanie zwolniona z obsady „Aquamana 2” w związku z kontrowersjami?

0
Kontrowersje wokół związku Amber Heard i Johnny’ego Deppa nie cichną. Początkowo to kobieta oskarżyła aktora o przemoc domową, później jednak role się odwróciły. Czy ta sytuacja może mieć wpływ na jej karierę? Najprawdopodobniej tak.
Uwaga, informacja jest niepotwierdzona.

Według źródeł, Warner Bros. rozważa usunięcie Amber Heard z obsady drugiej części Aquamana. Pod uwagę jest także brane zmniejszenie jej czasu ekranowego w filmie. Ma to wynikać z faktu, że włodarze studia chcą odciąć się od kontrowersji związanych z odtwórczynią roli Meery oraz zapobiec wpływowi negatywnego rozgłosu na odbiór produkcji i jej ewentualne zyski.

Przypomnijmy, że po tym, jak Heard oskarżyła Deppa o przemoc domową, jej mąż złożył pozew, w którym domagał się 50 milionów dolarów zadośćuczynienia za pomówienia, do którego dołączył zdjęcia swojej posiniaczonej twarzy. Według Deppa, to Amber stosowała wobec niego przemoc, a jej zarzuty dodatkowo zszargały jego dobre imię i źle wpłynęły na karierę.

Jakiś czas potem na jaw wyszły nagrania prywatnych rozmów między małżonkami, z których wynika, że Heard wielokrotnie biła Deppa i rzucała w niego przedmiotami. Słychać także, jak kobieta twierdzi, że nie może obiecać, iż nie dojdzie z jej strony do przemocy, ponieważ z wściekłości puszczają jej nerwy, oraz jak przyznaje wprost, że podnosiła na męża rękę.

Fakty, które wypłynęły, rozwścieczyły fanów. W sieci pojawiły się petycje o usunięcie Heard między innymi z obsady Aquamana 2 czy odebrania jej stanowiska globalnej ambasadorki L’Oreal.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.