Amazon podjął decyzję odnośnie „Hunters”

Amazon stawia ostatnio na seriale. Niebawem zobaczymy nową odsłonę produkcji The Boys, w przygotowaniu jest kilka nowości. Do tego twórcy i osoby u władzy zdecydowali o losie kolejnej produkcji – serialu o łowcach nazistów Hunters. Jaki los go spotka?

Serial opowie historię grupy zwanej Hunters, żyjącej w Nowym Jorku w 1977 roku. Jej członkowie odkrywają, że pośród nich żyją setki wysokich rangą byłych nazistów, którzy po cichu próbują zbudować IV Rzeszę na terenie USA. Grupa Hunters podejmuje się krwawego zadania, polegającego na wymierzeniu nazistom sprawiedliwości i unicestwieniu ich planu.

Główne role w produkcji grają Al Pacino i Logan Lerman. W obrazie pojawiają się również: Jerrika Hinton, Tiffany Boone, Josh Radnor, Dylan Baker, Kate Mulvany, Greg Austin, Carol Kane i Saul Rubinek.

Amazon zdecydował się na nakręcenie drugiego sezonu Hunters. Jennifer Salke, szef Amazon Studios, powiedział:

Jesteśmy podekscytowani, że David, Jordan i Hunters wrócą do nas po więcej.

A wy? Też się cieszycie?

Źródłotvline.com
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu