„Alladin & Lion King” – ulubione klasyki Disney powracają w odświeżonej wersji na konsole

0
Niezapomniane klasyki Disney’a powracają, tym razem na konsole, by na nowo rozpalić w graczach emocje z czasów dzieciństwa. Kultowe gry Alladin i Lion King w jednym wydaniu i wersji przystosowanej do obsługi na konsolach najnowszej generacji, są już dostępne do kupienia. Jako Aladyn uratuj ukochaną Jasmine i wyrusz Simbą w podróż do dorosłości ze swoimi przyjaciółmi, Timonem i Pumbą.

Te klasyczne gry, dostępne na konsole po raz pierwszy od 25 lat, zostały zremasterowane z myślą o zupełnie nowym odbiorcy. Na nowo wydane wersje gier Alladin i Lion King, wchodzące w skład wydania Disney Classic Games, zostały wypełnione nowymi funkcjami i otrzymały ulepszenia trybów gry. Całkowicie odświeżono też grafikę i dodano tryb multiplayer. To wspaniała okazja szczególnie dla tych graczy, którzy spędzili wiele godzin z kultowymi bohaterami w dzieciństwie, aby przypomnieć sobie, że kiedyś to były czasy, a także zaprezentować bajkowy świat gier Disney następnemu pokoleniu.

Alladin & Lion King zwiastun:

Arabska noc, czy to jawa, czy sen?

Dołącz do Aladyna i jego przyjaciela Abu pędzących na spotkanie z przeznaczeniem. Przeżyj na nowo klasyczną przygodę Aladyna, podróżując przez Agrabah, Jaskinię Cudów i wiele innych miejsc, by pokonać Jafara i ocalić Jasmine. Skacz, walcz, rób uniki i mknij na latającym dywanie.

Hakuna Matata!

Król Lew przywołuje majestatyczność i tajemniczość Afryki w opowieści o Simbie, – lwiątku, które musi zmierzyć się z trudnym wejściem w dorosłość. Teraz i ty możesz stać się częścią tej przygody! Simba, wygnany na pustkowia przez złego wuja Skazę, zostaje uratowany przez guźca Pumbę i surykatkę Timona. Zmierz się ohydnymi hienami na cmentarzysku słoni i uniknij stratowania przez galopujące antylopy, pokonując 10 poziomów, by Simba mógł objąć tron jako prawowity władca.

Cechy wydania Disney Classic Games Alladin & Lion King
  • Opcje wyświetlania i ulepszona grafika: Grafika w rozdzielczości 1080p i ulepszenia dla współczesnych telewizorów HD, zmienne formaty i ramki ekranu, różne opcje filtrów naśladujących klasyczne telewizory kineskopowe i inne popularne rodzaje ekranów
  • Wiele wersji gier: Zagraj w kilka różnych wersji klasyków, zarówno na konsoli stacjonarnej, jak i przenośnej. W zestawie znalazła się także zupełnie nowa „ostateczna” wersja Aladdina, stworzona specjalnie z myślą o tej kolekcji, która zawiera zmiany w poziomach trudności i inne dodatkowe funkcjonalności.
  • Przewijanie w grze: Błyskawicznie przewijaj dowolną z gier w czasie rzeczywistym, aby ponownie spróbować przejść trudne fragmenty.
  • Interaktywny tryb podglądu gry: Oglądaj kompletny film z gry z możliwością przewijania i rozpoczęcia gry w dowolnym momencie.
  • Funkcja zapisu: Szybko zapisuj swoje postępy w każdej z gier i kontynuuj przygodę, kiedy tylko zechcesz.
  • Funkcja muzeum: Zajrzyj za kulisy i dowiedz się więcej o powstawaniu tych niesamowitych gier. W Muzeum znajdziesz wywiady z twórcami oryginalnych wersji i liczne galerie zawierające setki niepublikowanych wcześniej grafik koncepcyjnych i materiałów marketingowych w jakości HD
  • Ścieżka dźwiękowa: Słuchaj całej ścieżki dźwiękowej z obu gier w dołączonych odtwarzaczach muzycznych.
Wydanie fizyczne na konsole Playstation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch i oryginalną ścieżką dźwiękową można znaleźć w dobrych sklepach z grami.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.