„Alice in Borderland” – znamy datę premiery drugiego sezonu

Alice in Borderland, popularny netflixowy serial z 2020 roku, już za kilka tygodni doczeka się kontynuacji.

Thriller science fiction oparty na mandze Haro Aso pod tym samym tytułem, podbił serca publiczności na całym świecie i trafił do najlepszej dziesiątki w ponad siedemdziesięciu krajach. Kolejny trailer kontynuacji zapowiada kolejne wyzwania, z którymi zmierzą się bohaterowie. Jak czytamy w opisie fabuły:

„W drugim sezonie Arisu (Kento Yamazaki) i Usagi (Tao Tsuchiya) spróbują rozwiązać tajemnice Borderlandu i wrócić do prawdziwego świata. W miejscu, które ma skrywać klucz do poznania tych sekretów, spotkają sojuszników i wrogów, ale także osoby stojące za kolejnymi wyzwaniami. Arisu i spółka zmierzą się z zadaniami o skali i trudności znacznie większych niż w pierwszym sezonie.”

Za reżyserię Alice in Borderland odpowiada Shinsuke Sato. Na ekranie zobaczymy Kento Yamazakiego, Tao Tsuchiyę, Riisę Nakę, Aguniego Morizono, Suguru Niragi, Tomohisę Yamashitę, Yuri Tsunematsu, Hayato Isomurę, Kaia Inowakiego, Katsuyę Maigumę i Honami Satō.

Premiera serialu na portalu Netflix już 22 grudnia. Obejrzycie jeszcze przed Bożym Narodzeniem?

ŹródłoComing Soon
Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Popularne w tym tygodniu