Alfonso Cuarón zacznie współpracę z Apple

0
Alfonso Cuarón, zdobywca Oscara, podpisał nową umowę. Reżyser takich produkcji, jak Roma, Grawitacja czy Harry Potter i więzień Azkabanu, podejmie się współpracy z firmą Apple. Oczywiście nie chodzi o stworzenie nowego urządzenia, jak wiadomo Apple zajmie się także tworzeniem filmów i seriali.

Nowa platforma wystartuje już niebawem, w Ameryce ma rozpocząć działanie 1 listopada tego roku, więc do jej otwarcia pozostało niewiele dni. Nic więc dziwnego, że Apple TV+, bo tak nazywa się platforma, poszukuje utalentowanych twórców, których chce u siebie zatrudnić.

Firma zwerbowała już do siebie takie osoby, jak: Oprah Winfrey, Steven Spielberg, Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Octavia Spencer, J.J. Abrams, Jason Momoa, M. Night Shyamalan, Jon M. Chu, Steve Carell, Alfre Woodard, Kumail Nanjiani, Sara Bareilles. Niektórzy stworzą produkcje, inni w nich wystąpią. Szykuje się więc ciekawy start, w Polsce również będziemy mogli się cieszyć owocami współpracy Apple z tymi osobami. I Alfonso. Koszt subskrypcji Apple TV+ to 24,99 zł miesięcznie.