Alexander Skarsgård i Whoopi Goldberg w serialu „Bastion”

0
Alexander Skarsgård i Whoopi Goldberg zagrają w miniserialu Bastion (ang. The Stand) na podstawie powieści Stephena Kinga. Produkcja powstaje dla telewizji CBS.

Fabuła rozgrywać się będzie przed, podczas i po wstrząsającej apokalipsie, spowodowanej uwolnieniem się wirusa, który zabił 99% populacji planety. W wyniku tego powstają nowe sojusze i wspólnoty, przede wszystkim spokojna i bezpieczna przystań prowadzona przez Matkę Abagail oraz dzikie, bezprawne miasto rządzone przez demonicznego Flagga.

Jak podaje Collider, Alexander Skarsgård wcieli się w głównego wroga mieszkańców Wolnej Strefy, czyli Randalla Flagga. Natomiast Whoopi Goldberg zagra Matkę Abagail.

Alexander Skarsgård i Whoopi Goldberg w serialu "Bastion"
Alexander Skarsgård i Whoopi Goldberg | Grafika: Geek Girl Authority

W obsadzie są także: James Marsden (Stu Redman), Amber Heard (Nadine Cross), Odessa Young (Frannie Goldsmith), oraz Henry Zaga (Nick Andros).

Za kamerą stanie Josh Boone (Gwiazd naszych wina, Nowi mutanci), który jest współautorem scenariusza miniserialu wraz z Benem Cavellem. Boone pokieruje także produkcją wraz z Royem Lee, Jimmy’m Millerem i Richardem P. Rubinsteinem. Knate Lee, Jill Killington i Owen King zostali producentami wykonawczymi.

Bastion zadebiutuje na CBS All Access w 2020 roku.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.