Alan Ritchson jako Jack Reacher w nowym serialu Amazona!

Amazon Studios, Skydance TV i Paramount TV Studios znalazły swojego Jacka Reachera. Alan Ritchson (Tytani) zagra tytułową rolę w nowym serialu Amazona opartym na bestsellerowej serii książek Lee Childa.

Pierwszy sezon będzie oparty na pierwszej części przygód Jacka Reachera, The Killing Floor, której akcja rozgrywa się w Georgii. Autor będzie jednym z producentów wykonawczych. Towarzyszyć mu będą m.in. Nick Santora i Christopher McQuarrie. Jack Reacher to marka warta miliardy dolarów. Jego przygody zostały przetłumaczone na 49 języków i trafiły do 101 krajów na całym świecie.

Do tej pory w rolę głównego bohaterka wcielał się Tom Cruise. W 2012 roku premierę miał film kinowy Jack Reacher: Jednym strzałem, w 2016 roku do kin trafił natomiast sequel Jack Reacher: Nigdy nie wracaj.

ŹródłoDEADLINE
GrafikaDEADLINE
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu