Aktorski „Cowboy Bebop” – koniec zdjęć

Netflixowa aktorska adaptacja jednego z najsłynniejszych anime, Cowboy Bebop, napotkała na swojej drodze wiele problemów.

Ale jak możemy przeczytać z wpisu Danielle Pinedy – zdjęcia do nowej produkcji wreszcie dobiegły końca!

Po raz pierwszy Cowboy Bebop zadebiutował w 1998 roku. Historia śledziła losy grupy międzygalaktycznych samotników, którzy razem odnajdywali uciekinierów i oddawali ich w zamian za pieniądze. Główny bohater, Spike Spiegel, skrywał mroczną przeszłość, pilot Jet Black to osiłek, który nie może się doczekać, by odebrać kolejną nagrodę, z kolei Faye Valentine to femme fatale, łamiąca serca i pozbawiająca głupców pieniędzy kobieta.

W rolach tej trójki zobaczymy Johna Cho, Mustafę Shakira i Danielle Pinedę, a w obsadzie są także Alex Hassell i Elena Satine.

Serial Netflixa ma liczyć dziesięć odcinków.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu