„After Life” Ricky’ego Gervaisa – znamy decyzję odnośnie kolejnego sezonu

0
Jak donosi jeden z portali, Netflix podjął decyzję co do losów serialu After Life, od słynnego komika, Ricky’ego Gervaisa.

Przypomnijmy, że minął nieco ponad tydzień od premiery drugiego sezonu na platformie streamingowej. After Life opowiada historię Tony’ego (w tej roli sam Gervais), który próbuje się pozbierać po śmierci ukochanej żony. Szybko okazuje się jednak, że ruszenie dalej ze swoim życiem wcale nie jest takie proste. Bohater kompletnie się zmienia i pragnie ukarać świat za tragedię, która go spotkała, poprzez bycie dupkiem i robienie tego, co chce.

Pierwszy sezon After Life zebrał świetne opinie i pokazał komika z zupełnie innej strony. Druga seria otrzymała mieszane recenzje, jednak mimo wszystko Netflix uznał, że warto wyprodukować trzecią odsłonę historii Tony’ego. Sam Gervais tak komentuje te rewelacje:

Planowałem niebawem przejść na emeryturę i po prostu snuć się po domu pijany, i tak do śmierci, ale trochę mi się to znudziło już podczas kwarantanny, a poza tym Netflix złożył mi propozycję nie do odrzucenia.

Oprócz Gervaisa, w After Life występują także Kerry Godliman, Tom Basden, Tony Way, David Bradley i Ashley Jensen. Serial stworzył Ricky Gervais, będąc jednocześnie jego producentem wykonawczym i reżyserem.

Pierwsze dwa sezony After Life są dostępne na Netflixie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.