“A Tale of Paper” – zapowiedź nowego tytułu ekskluzywnego na PS4

Czy marzenie może przewyższyć swojego właściciela? To jest pytanie, na które Open House Games chce odpowiedzieć w A Tale of Paper

Dziś, tj. 21 lipca, Sony Interactive Entertainment Spain oraz Open House Games zaprezentowali nowy zwiastun A Tale of Paper, zdobywcy V PlayStation® Talents Awards. Gra zostanie wydana tylko w wersji cyfrowej i wyłącznie na PS4 jeszcze w tym roku. Dokładna data premiery nie została ujawniona.

To emocjonująca przygoda papierowego chłopca, który za pomocą origami spełni marzenie swojego twórcy. Line – bo tak się nazywa główny bohater – może przekształcić się w wiele postaci, aby unikać przeszkód i wrogów w tej bez tekstowej przygodzie, która łączy sekcje platformowe z rozwiązywaniem zagadek.

„Łączymy łamigłówkę i platformówkę, ale w tej mieszance dorzucamy też trochę napięcia i fragmentów symulacji chodzenia. Warto również zauważyć, że nie jest to platformówka 2D. Kamera przewija się w bok, ale gracze mogą wędrować po jej świecie w dowolnym kierunku.”

Tak wypowiadają się twórcy o swojej najnowszej produkcji.

To kolejna gra niezależna z ujmującą historią, opowiadaną poprzez obraz. Przemierzymy wielki świat widziany oczami małego, papierowego chłopca. Pomożemy mu zwalczyć niebezpieczeństwa i dotrzeć do celu podróży.

Joanna Janik
Joanna Janik
Do bólu zakochana w grach wideo, kolekcjonerka gier, konsol i wszelkich gadżetów z nimi związanych. Fanka marvelowego uniwersum, rysownik z przypadku i niedoszły fotograf spełniający się na Instagramie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.


Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu