Wygraj egzemplarz książki „Wieża świtu”

Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Uroboros przygotowaliśmy dla Was konkurs! Do wygrania jeden z dwóch egzemplarzy Wieży świtu Sarah J. Maas.
Jak wygrać?

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Za co cenisz sobie twórczość Sarah J. Maas?

Odpowiedzi udzielcie w komentarzu. Wygrają dwie najbardziej kreatywne odpowiedzi. Na wasze zgłoszenia czekamy do 25 maja 2018, do godziny 23:59.

Regulamin

Prosimy zapoznać się z regulaminem i dopisać w komentarzu „Przeczytałem i akceptuję regulamin podany na stronie Popbookownik.”.

 

Powodzenia!

Komentarze

 • 23 maja 2018 at 11:29
  Permalink

  Otwierasz książkę leżącą przed tobą,
  Jej waga jest duża, nie dasz rady nosić jej ze sobą.
  Jednak kiedy tylko wczytasz się w pierwsze zdanie,
  Nie odłożysz jej za nic, póki świt cię nie zastanie.
  Takie są wszystkie książki Sarah J. Maas –
  Jej stworzone światy i bohaterowie zachwycają każdego z nas.
  Nie ma różnicy co czytasz, Szklany tron czy Dwory,
  Od martwienia się o bohaterów możesz zrobić się chory.
  Śmiejesz się i płaczesz razem z nimi,
  Taką magią włada Sarah nad nami wszystkimi.
  Po skończonej książce odliczasz tylko dni,
  Czekanie na kolejny tom po nocy ci się śni.
  Żeby wypełnić pustkę do Aelin, jak i Feyry wracasz,
  Z każdym kolejnym czytaniem w ich historiach mocniej się zatracasz.
  Po dziewięciu przeczytanych książkach Sarah J. Maas,
  Spokojnie mogę polecić jej serie każdemu z was.
  I trochę zazdroszczę wszystkim przyszłym czytaczom,
  którzy jej książki po raz pierwszy dopiero zobaczą.

  Przeczytałam i akceptuję regulamin podany na stronie Popbookownik.

  Reply
 • 20 maja 2018 at 18:58
  Permalink

  Przeczytałam i akceptuję regulamin podany na stronie Popbookownik.

  Jedną z ważniejszych dla mnie cech u pisarza jest to w jaki sposób przedstawia bohaterów. Nie chodzi tylko o to, żeby ich polubić lub znienawidzić. Bohaterowie powinni być autentyczni, powinnam czuć się jakbym była tam razem z nimi i pragnę czuć emocje, które im towarzyszą. Chcę płakać, kiedy dzieje im się krzywda, chcę śmiać się, kiedy któreś mnie rozbawi. Chcę tęsknić za nimi, kiedy muszę czekać na kontynuację. Chcę czuć ulgę na pierwsze wspomnienie o nich po długiej przerwie. Sarah J. Maas to wszystko mi gwarantuje, w jej książkach jest wszystko czego czytelnik pragnie otrzymać od książki. Maas jest dla mnie nie tylko genialną autorką, ale również stwórcą światów, z których nie chce się wracać.

  Reply
 • 17 maja 2018 at 16:24
  Permalink

  „Przeczytałem i akceptuję regulamin podany na stronie Popbookownik.”.

  Oryginalne tematyka, wyraziści bohaterowie i pociągająca akcja, która nie pozwala się oderwać. Sarah J. Maas doskonale wie, jak zaspokoić oczekiwania czytelników. Twórczość S. J. Maas charakteryzują przede wszystkim niezwykle silne i waleczne bohaterki. Zarówno Celaena, główna bohaterka serii „Szklany tron”, jak i Feyra, główna postać innej popularnej sagi autorki pt. „Dwór cierni i róż”, to kobiety, które muszą sprostać wielu wyzwaniom. Ich przygody niejednokrotnie pokazują, że na pewno nie można zaliczyć ich do grona grzecznych dziewczynek. Walczą, zmagają się z licznymi wrogami, wciąż zabiegają o sprawiedliwość i muszą ratować świat. W powieściach S. J. Maas kobiety zdecydowanie dominują i są prezentowane jako niezależne i niebezpieczne dla tych, którzy próbują je zranić.

  Reply
 • 12 maja 2018 at 10:50
  Permalink

  Groza, magia, władza i potęga,
  I główna bohaterka, która się niczego nie lęka.
  Przyjaźnie, zdrady, sojusze i miłości,
  I emocje tak mocne, że wgryzają się w kości…
  Dramaty, łzy, docinki i żarty,
  Oto cechy, przez które mój dech jest zaparty!

  Przeczytałam i akceptuję regulamin podany na stronie Popbookownik.

  Reply
 • 12 maja 2018 at 10:31
  Permalink

  Twórczość Sarah J. Maas cenię przede wszystkim za pomysłowość, skrupulatność i wielki rozmach z jakim już od kilku lat wydaje swoje książki, którymi zainteresowanie czytelników nie słabnie, a wręcz przeciwnie – stale przybywa jej nowych zagorzałych fanów. Wyróżnia się tym ona na tle innych literackich boom’òw, gdyż jej fenomem i blask nie słabnie tak jak np. miało to miejsce w przypadku sagi „Zmierzch”. Podziwiam ją za tę umiejętność wzbudzenia tak długotrwałego zainteresowania, inwencję twórczą i stale rosnącą popularność.

  Przeczytałam i akceptuję regulamin podany na stronie Popbookownik.

  Reply
 • 11 maja 2018 at 20:42
  Permalink

  Zgłaszam się!

  Jestem całkowicie, niezaprzeczalnie i bezwzględnie porażona twórczością Maas: zachwyca, powala mentalnie, sprowadza na krawędź stanu przedzawałowego, rozbija na drobne kawałeczki założone z silnych emocji, doznań, przeżyć i niewyobrażalnych wzruszeń bądź wybuchów wściekłości. Czytałam prawie wszystkie powieści Maas i od chwili, gdy skończyłam pierwszą pozostaję w dziwnym stanie letargu. Sama myśl o możliwości przeczytania kolejnej części serii powoduje drżenie nerwów, wzburza krew w tętnicach, sprawia, że płonę ciekawością niczym żywa pochodnia – tak działa na mnie twórczość tej autorki, to w niej cenię. Podejrzewam, że silniejszych emocji i doznań nie dostarczy mi żadna inna autorka! Ach – jeszcze kreacja świata przedstawionego, bohaterów – zwyczajnie podziwiam! Kończąc tę pieśń pochwalną dodam tylko, że uwielbiam fantastykę w wykonaniu Maas – a prawda, już chyba wspominałam😉

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.